Pierwszego maja w miejscowości Miedzianka odbył się charytatywny bieg dla Michała Nartowskiego, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Każdy z startujących przekazywał cegiełkę na jego leczenie i rehabilitację. Wśród biegaczy nie mogło zabraknąć reprezentacji OSP Rykoszyn. Wybraliśmy się tam w składzie: Karolina Grzywa, Anita Lis, Patrycja Staszewska i Tomasz Górski. Organizatorom udało się zebrać 19296,65 zł, które w całości przekazali rodzicom Michałka. Wielkie brawa dla nich za świetną organizację jak i ręce gotowe do pracy na rzecz potrzebujących. Poniżej relacja z biegu oczami naszego strażaka youtubera Tomasza Górskiego, który wziął udział w tym biegu będąc ubrany w pełny strój bojowy razem z aparatem do ochrony dróg oddechowych. Życzymy Michałkowi powrotu do zdrowia!